Объявление Продам универсала Volkswagen Golf с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/14
Volkswagen
Golf
универсал
2016
2015-11-17
85570 км
427 кг
1433 кг
1860 кг
7212173
2024-07-16 15:11
2024-07-18 19:24
4.562 м × 1.799 м × 1.446 м
110 л.с. (81 кВт)
2025-04-30
Bromsskivor bak rostskadade.
Fåtal bucklor, dörruppslag och lackskador. Flertal repor.
Invändigt några repor, fläckar och märken. Spår av tidigare utrustning.
Ac fungerar men kyler dåligt, Adaptiv farthållare aktiveras ej.
License number: KBW786
Manufacture month: wrzesień 2015
Service history: Service utförd vid följande mil: 1023, 1975, 3070, 4265, 5934, 6996, 8028 senast 2023-12-13
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 640 kg
CO2-emission (petrol): 124 g/km
CO2-emission (methane): 94 g/km
Tax weight: 1 430 kg
Max trailer weight: 1 400 kg
färg: Silver
VII 1.4 TGI BlueMotion Sportscombi
2016
Infällbar dragkrok
Motorvärmare
Smartphone integration
PercentIconNO deductible VATEcoIconEco-friendly car