Объявление Продам универсала Mini One с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/11
3,982 м × 1,727 м × 1,425 м
102 л.с. (75 кВт)
PTO:
2025-07-31
зеленый
Flertal lackskador, Flertal stenskott, dörruppslag och repor
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken.Insynsskydd medföljer
Previous owners: 6
License number: JNW617
Manufacture month: november 2015
Service history: Service utförd vid följande mil: 4436, 6363, 7111, 7402, 7806, 8386, 8632 senast 2023-11-07
Tax fee (yearly): 426 SEK
Max pull weight: 1 795 kg
CO2-emission (petrol): 114 g/km
Tax weight: 1 290 kg
Hatch 5-dörrar 102hk
2016
PercentIconNO deductible VATCertifiedIconKvdcar Certified