Объявление Продам легковой фургон Volkswagen Caddy с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/10
Volkswagen
Caddy
легковой фургон
2019
2018-09-26
186460 км
Количество мест:
699 кг
1634 кг
2333 кг
17 июн. 2024 г.
7207570
2024-06-17 08:49
2024-06-19 20:23
4.878 м × 1.793 м × 1.836 м
150 л.с. (110 кВт)
CD
2025-08-31
голубой
Flertal stenskott motorhuv, Ytrost motorhuv, Fåtal lackskador, Flertal stenskott, dörruppslag och repor.
Invändigt några repor, fläckar och märken. Spår av tidigare utrustning.
Previous owners: 3
License number: YPW478
Manufacture month: lipiec 2018
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 2848, 6067, 9090, 12284, 17178 och 18256 mil. Senast utförd 2024-02-16
Tax fee (yearly): 3034 SEK
Max pull weight: 1 167 kg
CO2-emission (diesel): 137 g/km
Tax weight: 2 330 kg
Max trailer weight: 1 500 kg
2.0 TDI Maxi Skåp
2019
Xenon-ljus
PercentIconDeductible VAT