Объявление Продам легковой фургон Volkswagen Caddy с аукциона продано и не участвует в поиске!
легковой фургон Volkswagen Caddy
легковой фургон Volkswagen Caddy изображение 2
легковой фургон Volkswagen Caddy изображение 3
легковой фургон Volkswagen Caddy изображение 4
легковой фургон Volkswagen Caddy изображение 5
легковой фургон Volkswagen Caddy изображение 6
легковой фургон Volkswagen Caddy изображение 7
легковой фургон Volkswagen Caddy изображение 8
легковой фургон Volkswagen Caddy изображение 9
легковой фургон Volkswagen Caddy изображение 10
легковой фургон Volkswagen Caddy изображение 11
1/11
Марка:  Volkswagen
Модель:  Caddy
Год выпуска:  2011
Первая регистрация:  2011-04-12
Пробег:  114060 км
Количество мест:  2
Грузоподъемность:  722 кг
Собственный вес:  1588 кг
Полная масса:  2310 кг
Место расположения:  Швеция Gothenburg
Дата размещения:  17 июн. 2024 г.
Номер в стоке продавца:  7208247
Аукцион:  1
Дата проведения:  2024-06-25 18:29
Дата окончания:  2024-06-30 19:11
Габаритные размеры:  4.876 м × 1.794 м × 1.836 м
Мощность:  102 л.с. (75 кВт)
Топливо:  газ
Тип:  механика
Количество осей:  2
Автомагнитола:  CD
Состояние:  б/у
Техосмотр до:  2024-02-29
Цвет:  красный

Дополнительная информация — Легковой фургон Volkswagen Caddy

Шведский
BRAKES:
Bromsrör fram vänster rostiga, Vibrerar vid inbromsning. Rost på bromsskivor fram som inte påverkar bromsverkan, Rost på bromsskivor bak som inte påverkar bromsverkan
Tvärbalk fram rostskadad, Repa stötfångare fram, Repa motorhuv, Buckla tak, Lackskada framdörr vänster, Repa vänster insteg fram, Buckla vänster bakskärm, Flertal stenskott vänster tröskel, Buckla stötfångare bak, bristfällig fastsättning stötfångare bak, Lackskada höger bakskärm, Repa höger taksida, Lackskada höger bakdörr, Skyddslist höger framdörr repa. Flertal stenskott höger tröskel, Repa insteg höger bak, lackskada höger framskärm, Repor baklucka. Linjepassning baklucka, mindre repa baklucka, Bilen har polerbara tvättrepor, Bilen är matt i lacken, Spår efter tidigare dekor, Fåtal rostangrepp, Flertal stenskott, dörruppslag, bucklor och reporTorkarmotor/arm bak sitter löst
Lastutrymme, flertal skav, fläckar och bucklor. Invändigt flertal repor, fläckar och märken. Lösa inredningsdetaljer, Lukt från rök. Inredningsdetalj skadad, Repa på inredningsdetalj bak. Bagageutrymme, klädsel smutsig. Repiga inredningsdetaljer bagageutrymme, Bagegeutrymme vänster sida skada. Bagegeutrymme höger sida skada. Ratten är sliten. Inredningsdetalj skadad, Klädsel skadad fram höger. Klädsel skadad fram vänster. Innertak skadad. Innertak, smutsigt.
ENGINE AND GEARBOX:
Motorlampan lyser. Glödstifts/glödningslampa lyser.
Partikelfilterlampa lyser. Motor, orkeslös.
Mindre oljeläckage. Kontakt urkopplad nära turbo. Motor varvar endast till 2900 ca vid provkörning.
Resultatet på besiktningen: 2 Underkänd med föreläggande att ombesiktning krävs 2024-07-04
Brister:
2 FELINDIKATOR MOTORELEKTRONIK (8.2.1.1) VARNAR FÖR FEL I SYSTEMET
2 FJÄDER (5.3.1) FRAM HÖGER BRUSTEN
2 PARKERINGSBROMS RÖRELSERESERV (1.1.6) KORT
2 HJULLAGER (5.1.3) BAK HÖGER GLAPPT
Anmärkningar:
2 X VINDRUTA (3.2) SKADAD-SPRICKA
2 X VARNINGSTRIANGEL (7.4) SAKNAS
Hjullager bak höger glapp. Spricka vindruta i synfält. Torkararm bak ligger ur position. Fjäder brusten höger fram. Drivknutsdamask fastsättning lös VF, AC ur funktion, Bilen drar snett. Vibrationer i ratten.
Previous owners: 8
License number: LFM051
Manufacture month: luty 2011
Service history: Service utförd vid följande mil: 1077, 2405, 3366, 4278, 5619, 8705, 9834, 10857, senast 2022-09-28
Textile: Partial leather
Tax fee (yearly): 3084 SEK
Max pull weight: 1 190 kg
CO2-emission (diesel): 149 g/km
Tax weight: 2 310 kg
Max trailer weight: 1 500 kg
1.6 TDI Maxi Skåp
2011
Lastbågar
Motorvärmare
PercentIconDeductible VAT
Легковые фургоны Volkswagen
Найдено: 299 объявлений
Показать
Подписаться