Kaugliinibuss Mercedes-Benz Integro O 550





















Kui olete otsustanud osta madala hinnaga tehnikat, veenduge, et suhtlete tegeliku müüjaga. Uurige välja võimalikult palju infot tehnika omaniku kohta. Üks petmisviisidest on esineda tegelikult olemasoleva ettevõtte nime all. Kahtluste tekkimise korral teatage sellest meile tagasisidevormi kaudu, et saaksime asja täiendavalt kontrollida.
Enne ostu sooritamist uurige hoolikalt erinevaid müügipakkumisi, et selgitada välja teie poolt valitud tehnika mudeli keskmine hind. Kui teie valitud müügipakkumise hind on oluliselt madalam sarnaste pakkumiste hindadest, olge ettevaatlik. Suur hinnaerinevus võib viidata varjatud defektidele või müüja petmiskatsele.
Ärge ostke kaupa, mille hind erineb tunduvalt analoogse tehnika keskmisest hinnast.
Ärge nõustuge kahtlaste tagatis- ja ettemaksudega. Kahtluste korral ärge kartke täpsustada üksikasju, küsige müüdava tehnika lisafotosid ja dokumente, kontrollige dokumentide ehtsust, esitage lisaküsimusi.
See on kõige levinum petmise viis. Ebaausad müüjad võivad küsida teatud ettemaksusummat, et „broneerida“ teile tehnika ostmise õigus. Sel moel võivad petised koguda suure rahasumma ja seejärel kaduda, nii et nendega pole enam võimalik ühendust võtta.
- Ettemaksu kandmine kaardile
- Ärge makske ettemaksu, vormistamata dokumente, mis tõendavad raha üleandmise akti, kui teil tekib müüjaga suhtlemisel kahtlusi.
- Raha kandmine „vahendaja“ kontole
- Selline palve peab tegema ettevaatlikuks; tõenäoliselt suhtlete kelmiga.
- Raha kandmine sarnase nimega ettevõtte kontole
- Olge tähelepanelikud, kelmid võivad esineda tuntud ettevõtete nimel, tehes ettevõtte nimes väikeseid muudatusi. Ärge kandke raha üle, kui ettevõtte nimi tekitab kahtlusi.
- Oma pangarekvisiitide märkimine reaalse ettevõtte nimel esitatud arvele
- Enne ülekande tegemist kontrollige, kas arvele märgitud pangarekvisiidid on õiged ja kuuluvad vastavale ettevõttele.
Müüja kontaktid




















CO₂ emissions (comb.): g/km
Emissions Sticker: 4 (Green)
Antriebsart: Internal combustion engine
Mercedes-Benz Integro O 550
ZF Automatikgetriebe
51+1+1 Sitze hoch mit Gurten und Armlehne
41 Stehplätze
4 Klappsitze mit Gurten
Hutablagen
Tür 2 doppelt breit
KIWA-Platz
Matrix LED an 3 Seiten mit Steuergerät GORBA CU5
Vorbereitung für Innenanzeige
Zahltisch
Kofferraum mit Beleuchtung
Nachtbeleuchtung
Haltewunschtasten
Haltestangen
elektrische Außenspiegel
verstellbar
beheizbar
3 x Luftpolster
Schulbusschaltung
Haltestellenbremse
Radzierblenden
100 km/h Zulassung
Alle Angaben ohne Gewähr
Weitere Info: kuva kontaktid (auch WhatsApp)
Info w j.polskim: kuva kontaktid (WhatsApp)
Votre interlocuteur francophone : Georges Spengelin kuva kontaktid