Объявление Продам внедорожник Volvo XC40 с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/13
Volvo
XC40
внедорожник
2020
2020-02-03
87290 км
433 кг
1817 кг
2250 кг
12 июл. 2024 г.
7211874
2024-07-11 15:41
2024-07-14 19:40
4.425 м × 1.873 м × 1.632 м
Тип привода:
полный привод
190 л.с. (140 кВт)
Расход топлива:
5 л/100км
Подушка безопасности:
Резервуар AdBlue:
Полный привод:
2024-10-31
белый, металлик
Fåtal lackskador. Flertal stenskott och repor.
Invändigt några repor, fläckar och märken.
Adblue läckage.
License number: GCG48H
Manufacture month: styczeń 2020
Service history: Service utförd vid följande mil: 1616, 3736, 5965, 7931 senast 2024-01-10
Number of keys: 3
Textile: Läder/Alcantara
Tax fee (yearly): 4170 SEK
Max pull weight: 1 250 kg
CO2-emission (diesel): 131 g/km
Tax weight: 1 810 kg
Max trailer weight: 2 100 kg
D4 AWD
2020
Dödavinkelvarnare
Infällbar dragkrok
Rattvärme
Sätesvärme bak
Volvo On Call
PercentIconDeductible VAT