Объявление Продам универсала Volvo V60 с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/17
Volvo
V60
универсал
2022
2021-09-22
52930 км
399 кг
2151 кг
2550 кг
7 мая 2024 г.
7201800
2024-05-06 16:05
2024-05-09 20:20
Количество дверей:
5
4.761 м × 1.85 м × 1.421 м
303 л.с. (223 кВт)
Полный привод:
2024-09-30
черный
Rost på bromsskivor som inte påverkar bromsverkan.
Stenskott vindruta i synfält. Flertal stenskott och repor, Fåtal lackskador.
Klädsel smutsig, fram. Klädsel smutsig bak. Dörrpanel höger bak skada.
Torkarblad på högra sidan av vindrutan är böjd så den torkar dåligt.
License number: USX87N
Service history: Service utförd vid följande mil: 2322, 4524 senast 2023-12-04
Textile: Partial leather
Collision warranty: 2024-09-21 (The information is preliminary, for definite information please contact an authorized workshop)
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 950 kg
Tax weight: 2 150 kg
Max trailer weight: 2 000 kg
T8 AWD Twin Engine
2022
Electric/Petrol
Eldriven baklucka
Elstol med minnesfunktion förarplats
Head-up display
Kurvljus
Lastskydd/lastnät
Nyckelfri upplåsning av dörrar
Rattvärme
Sätesvärme bak
Volvo On Call
Öppningsbart panoramatak
PercentIconDeductible VATCertifiedIconKvdcar CertifiedEcoIconEco-friendly car