Объявление Продам универсала Volkswagen Golf с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/12
Volkswagen
Golf
универсал
2016
2015-10-28
160190 км
462 кг
1368 кг
1830 кг
17 июн. 2024 г.
7208041
2024-06-14 16:28
2024-06-19 19:23
4.562 м × 1.799 м × 1.446 м
110 л.с. (81 кВт)
CD
PTO:
2025-04-30
черный
Flertal lackskador, stenskott, dörruppslag, bucklor och repor, Höger bakljus, småsprickor
Previous owners: 6
License number: JPS207
Manufacture month: september 2015
Service history: Service utförd vid följande mil: 3053, 5714, 8386, 9175, 10649, 12617, 14494, 16574 senast 2024-05-31
Tax fee (yearly): 536 SEK
Max pull weight: 1 670 kg
CO2-emission (petrol): 119 g/km
Tax weight: 1 360 kg
Max trailer weight: 1 300 kg
VII 1.2 TSI Sportscombi
2016
Infällbar dragkrok
Smartphone integration