Объявление Продам универсала Toyota Avensis с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/13
Toyota
Avensis
универсал
2010
2010-03-25
192750 км
430 кг
1710 кг
2140 кг
12 июн. 2024 г.
7207229
2024-06-11 17:26
2024-06-16 21:32
4.865 м × 1.81 м × 1.48 м
150 л.с. (110 кВт)
Объем:
2200 см³
Расход топлива:
5.6 л/100км
CD
2025-08-31
красный
Flertal lackskador, stenskott, dörruppslag och repor
Repiga inredningsdetaljer bagageutrymme, Innertak bagageutrymme skada
ENGINE AND GEARBOX:
Plast detalj i motorrum saknas. Plastkåpa över motor, bristfällig fastsättning. Mindre oljeläckage
Servicelampa lyser. Strålkastarglas matta
Previous owners: 2
License number: BJO624
Manufacture month: tammikuu 2010
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 1503, 2944, 4596, 6046, 9351, 12656 och 16010 mil. Senast utförd 2022-03-30
Textile: Full leather
Tax fee (yearly): 3136 SEK
Max pull weight: 1 360 kg
CO2-emission (diesel): 150 g/km
Tax weight: 1 710 kg
Max trailer weight: 1 800 kg
2.2 D-4D Kombi
2010
Avtagbar dragkrok
Elstol med minnesfunktion förarplats
Lastskydd/lastnät
Panoramatak
Xenon-ljus
Elstol förarplats
Elstol passagerarplats
Lastbågar