Объявление Продам универсала Tesla Model S с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/22
Tesla
Model S
универсал
2021
2020-11-26
84430 км
307 кг
2267 кг
2574 кг
7212377
2024-07-17 11:34
2024-07-22 20:21
4.979 м × 1.964 м × 1.445 м
Полный привод:
2025-12-31
серый
Bromsbelägg bak, slitna. Vibrationer vid inbromsning på grund av skeva bromsskivor
Spricka i bakljus höger och vänster sida. Dekorlist höger bak skadad. Flertal stenskott, dörruppslag, lackskador, bucklor och repor. Plastkåpa under bil skadad.
Invändigt flertal repor, fläckar och märken. Klädsel smutsig. Repa på ratt. Lösa inredningsdetaljer. Klädsel ytligt slitage fram vänster. Dörrpanel höger fram skada.
Spricka vindruta i synfält.
License number: KUR200
Manufacture month: oktoober 2020
Service history: Ej tillgängligt för denna bilmodell, kontakta märkesverkstad för info
Textile: Full leather
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 926 kg
Tax weight: 2 260 kg
Model S Dual Motor Long Range AWD
2021
Eldriven baklucka
Elstol förarplats
Elstol med minnesfunktion förarplats
Elstol passagerarplats
Luftfjädring (justerbar)
Panoramatak
Rattvärme
PercentIconDeductible VATEcoIconEco-friendly car