Объявление Продам универсала Mini Cooper с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/10
Mini
Cooper
универсал
2020
2020-03-26
144740 км
389 кг
1296 кг
1685 кг
7211876
2024-07-24 17:58
2024-07-28 20:36
3.982 м × 1.727 м × 1.425 м
136 л.с. (100 кВт)
PTO:
2025-02-28
белый
Bromsskivor bak rostskadade, bör bytasNågot spåriga bromsskivor fram. Bromsar bak anliggande.
Flertal stenskott motorhuv, Stenskott vindruta i synfält. Sidospegel vänster, kondens i blinkersglas, Spår efter tidigare dekor, Flertal stenskott, dörruppslag, bucklor och repor, Bilen har polerbara tvättrepor
Invändigt flertal repor, fläckar och märken.Insynsskydd medföljer
ENGINE AND GEARBOX:
Skramlande ljud i motorrum.Bullrar och skramlar från avgassystem.
Torkarblad utslitna fram. Ratt står snett. Hjulvibrationer. Spricka vindruta utanför synfält.Ena nyckelns fjärrlås fungerar ej.
Previous owners: 2
License number: LBH82L
Manufacture month: styczeń 2020
Service history: Service utförd vid följande mil: 3232, 6486, 9624, 9901, 12836 senast 2024-02-06
Tax fee (yearly): 866 SEK
Max pull weight: 1 815 kg
CO2-emission (petrol): 115 g/km
Tax weight: 1 290 kg
Hatch 5dr
F55
2020
PercentIconDeductible VAT