Объявление Продам универсала Ford Ranger с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/11
Ford
Ranger
универсал
2021
2020-12-17
14640 км
953 кг
2317 кг
3270 кг
7211401
2024-07-15 16:52
2024-07-18 19:46
5.359 м × 1.867 м × 1.821 м
170 л.с. (125 кВт)
Объем:
2000 см³
Колесная формула:
4x4
Полный привод:
2025-11-30
белый
Stenskott vindruta utanför synfält. Fåtal lackskador, Fåtal bucklor/dörruppslag, Bilen har polerbara tvättrepor, Spår efter tidigare dekor, Fåtal stenskott
Invändigt några repor, fläckar och märken.
Nyckel till lastbågar saknas. Ratt står snett.Nyckelhåls till skåplucka bak ur funktion.
License number: LAN03M
Manufacture month: elokuu 2020
Service history: Service utförd vid följande mil: 908 senast 2023-05-05
Number of keys: 4
Tax fee (yearly): 6728 SEK
Max pull weight: 750 kg
CO2-emission (diesel): 198 g/km
Tax weight: 3 270 kg
2021
Alkolås
Eluppvärmd vindruta
Lastbågar
Motorvärmare
PercentIconDeductible VAT