Объявление Продам седан Škoda Skoda Superb с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/12
Škoda
Skoda Superb
седан
2017
2016-12-07
182 970 км
496 кг
1 749 кг
2 245 кг
7220001
2024-10-31 17:55
2024-11-03 18:51
4,861 м × 1,864 м × 1,458 м
190 л.с. (140 кВт)
Объем:
2 000 см³
Колесная формула:
4x4
Полный привод:
2025-05-31
белый
Vibrerar vid inbromsning. Bromsskivor bak rostskadade.
Flertal lackskador, stenskott, dörruppslag och repor. Finns inget torkarblad bak.
Invändigt flertal repor, fläckar och märken.
Spricka vindruta utanför synfält. Torkarblad utslitna fram. Missljud framvagn ej lokaliserat. Hjulvibrationer.
Previous owners: 8
License number: WGR755
Manufacture month: oktoober 2016
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 3106, 5879, 8575, 10931, 11433, 12066 och 13719 mil. Senast utförd 2022-01-24
Number of keys: 3
Textile: Full leather
Tax fee (yearly): 2198 SEK
Max pull weight: 1 255 kg
CO2-emission (diesel): 132 g/km
Tax weight: 1 740 kg
Max trailer weight: 2 200 kg
tillverkare: Skoda
2017
Sätesvärme bak
Dödavinkelvarnare
Eldriven baklucka
Elstol med minnesfunktion förarplats
Elstol passagerarplats
Infällbar dragkrok
Lastskydd/lastnät
Ventilerade framsäten
Dragpaket