Объявление Продам пикап Nissan Navara с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/75
Длина - 5.25 м, ширина - 1.85 м
171 л.с. (126 кВт)
дизель
Sliten sätesdyna.
Mindre lackskador finns.Kända reparationer och lagningar:Ny ram från hytten och bakåt monterad på verkstad.
Spindelled bytt på höger sida.Service:Service har genomförts de senaste 12 månaderna på verkstadServicebok:Nej
Dragkrok: Kula
Däckdimension: 245/70-16
Fordonsstatus: Avställd, fordonsskatt tillkommer vid påställning
Senaste godkända besiktning: 20240130
Besiktigad till och med: 20260131
Årsskatt: 920 kr
Årsskatt betald t o m: 20241130
Registrerad hos Transportstyrelsen
Året runt-däck (Godkända för vinterbruk)
Finns bara 1 nyckel
Elhissar
AC/Klimatanläggning
Dieselvärmare Osäker funktion
Motorvärmare Med kupéfläkt
Utrustad med
12tums bas
Angel eyes fram
Ledramp