Объявление Продам пикап Nissan King Cab Navara с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/21
Nissan
King Cab Navara
пикап
2012
2012-03-26
143170 км
Количество мест:
4
230 кг
2575 кг
2805 кг
12 июл. 2024 г.
7208887
2024-07-11 16:06
2024-07-14 19:24
5.322 м × 1.848 м × 1.789 м
190 л.с. (140 кВт)
Бортовой компьютер:
CD
Полный привод:
2024-10-31
белый
Mindre repa stötfångare fram, bristfällig fastsättning stötfångare fram, Flertal stenskott motorhuv, Mindre buckla tak, Mindre buckla höger framdörr, mindre buckla höger framskärm, Spår efter tidigare dekor, Några stenskott, dörruppslag och repor.
Klädsel skadad, fram. Fåtal märken, repor och fläckar bagageutrymme , Några fläckar, bucklor och skav i lastutrymme, Invändigt några repor, fläckar och märken. Repa på ratt
Pixelfel på display till alkolås. Mediaskärm, pixelfel.
Previous owners: 2
License number: CDR227
Manufacture month: november 2011
Service history: Service utförd vid följande mil: 1982, 4280, 6401, 8820, 10860, 11879, 14036 senast 2023-10-10
Number of keys: 1
Tax fee (yearly): 6890 SEK
Max pull weight: 750 kg
CO2-emission (diesel): 222 g/km
Tax weight: 2 800 kg
Max trailer weight: 3 000 kg
2.5 dCi
2012
Alkolås