Объявление Продам микроавтобус фургон Mercedes-Benz Vito с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/11
Mercedes-Benz
Vito
микроавтобус фургон
2019
2019-10-15
81 490 км
Количество мест:
3
784 кг
2 016 кг
2 800 кг
7214850
2024-08-29 17:41
2024-09-03 20:23
5,37 м × 1,928 м × 1,91 м
88 л.с. (64.68 кВт)
Расход топлива:
6,5 л/100км
2024-11-30
белый
Bromsskivor fram är slitna, behöver bytas
Repa stötfångare fram, bristfällig fastsättning stötfångare fram, Lackskada vänster framskärm, Lackskada framdörr vänster, Buckla vänster framdörr, Buckla stötfångare bak, Repa stötfångare bak, Karosskada höger bakskärm, Buckla höger bakdörr, Repa höger bakdörr, Bakljus höger, repa. Spår efter tidigare dekor, Plastkåpa under bil skadad, Flertal stenskott motorhuv, Vindruta sliten.
Lastutrymme, flertal skav, fläckar och bucklor. Invändigt flertal repor, fläckar och märken.
License number: GRM58N
Manufacture month: huhtikuu 2019
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 3416 och 6712 mil. Senast utförd 2023-07-05
Tax fee (yearly): 4170 SEK
Max pull weight: 750 kg
CO2-emission (diesel): 169 g/km
Tax weight: 2 800 kg
Max trailer weight: 1 200 kg
109 CDI W640
2019
PercentIconDeductible VAT