Объявление Продам легковой фургон Ford Transit с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/9
Ford
Transit
легковой фургон
2014
2014-10-14
159 340 км
Количество мест:
3
676 кг
1 559 кг
2 235 кг
7216552
2024-09-02 12:47
2024-09-04 20:24
4,418 м × 1,835 м × 1,861 м
95 л.с. (69.83 кВт)
CD
2025-06-30
белый
Flertal stenskott motorhuv. Karosskada höger bakskärm, Flertal rostangrepp, lackskador, stenskott, dörruppslag och repor. Spår efter tidigare dekor, Plastkåpa under bil sitter löst. Genomslagsgummi 2x bakaxel trasiga
Invändigt några repor, fläckar och märken.
Solskydd går ej att fälla upp trasiga
Fram och baklampor matta. Blinkers vänster framskärm matt/missfärgad. Blinkers höger framskärm trasig
Previous owners: 2
License number: DGA079
Manufacture month: aprill 2014
Service history: Service utförd vid följande mil: 8097, 11233, 12555, 13440 och 15105. senast 2023-12-15
Tax fee (yearly): 1781 SEK
Max pull weight: 1 265 kg
CO2-emission (diesel): 124 g/km
Tax weight: 2 230 kg
Connect 1.6 TDCi
2014
Eluppvärmd vindruta
Verkstadsinredning