Объявление Продам кроссовера Škoda Skoda Yeti с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/11
Škoda
Skoda Yeti
2013
2012-08-30
131770 км
545 кг
1555 кг
2100 кг
12 июл. 2024 г.
7211740
2024-07-11 14:56
2024-07-14 21:28
Количество дверей:
5
4.223 м × 1.793 м × 1.691 м
Тип привода:
полный привод
140 л.с. (103 кВт)
CD
Полный привод:
2024-10-31
Bromsskivor bak rostskadade, bör bytas
Spår efter tidigare dekor, Fåtal rostangrepp, Flertal lackskador, stenskott, dörruppslag och repor, Spår efter tidigare utrustning utvändigt.
Invändigt flertal repor, fläckar och märken. Spår av tidigare utrustning.Insynsskydd medföljer
Servicehistorik bristfällig.
Previous owners: 4
License number: MXX595
Manufacture month: lipiec 2012
Service history: Service utförd vid följande mil: 2932, 8842, 13173 Servicehistorik bristfällig. senast 2024-06-20
Tax fee (yearly): 4127 SEK
Max pull weight: 1 400 kg
CO2-emission (diesel): 169 g/km
Tax weight: 1 550 kg
Max trailer weight: 2 000 kg
tillverkare: Skoda
färg: Silver
2.0 TDI CR 4X4
2013
Avtagbar dragkrok
Xenon-ljus
PercentIconDeductible VAT