Объявление Продам кроссовера Volvo XC60 с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/11
Volvo
XC60
2012-04
2012-05-10
225 760 км
584 кг
1 921 кг
2 505 кг
7220316
2024-10-28 18:05
2024-10-31 21:38
4,627 м × 1,891 м × 1,713 м
163 л.с. (120 кВт)
Расход топлива:
5,7 л/100км
CD
Полный привод:
2025-04-30
красный
Rost på bromsskivor fram som inte påverkar bromsverkan. Nya bromsskivor och belägg bak.
Vindruta sliten, stenskott i och utanför synfält. Ytrost tak, Små sprickor i blinkersglas på vänster sida, Missljud/kärvar vid öppning/stängning vänster bakdörr och framdörr, Spricka i bakljus höger sida. Flertal rostangrepp, Fåtal bucklor/dörruppslag, Flertal lackskador, stenskott och repor, Bilen är delvis omlackerad, med bitvis dåligt utfört arbete, Plastkåpa under bil skadad.
Klädsel skadad, fram. Del utav inredningen bagage skadad. Invändigt några repor, fläckar och märken. Dörrpaneler skadade. Ratten är sliten. Inredningsdetalj skadad, Innertak, smutsigt.
ENGINE AND GEARBOX:
Oljeläckage, mindre, ej lokaliserat. Oljerester runt oljefilter.
Servicebok finns med inskrivna service men saknar verkstadsstämpel. Strålkastarglas matta, Xenonlampa, fel färg. Volvo On Call-abonnemang behöver förnyas.
Previous owners: 3
License number: OLW360
Manufacture month: aprill 2012
Service history: 3022, 6408, 9275, 12077, 15622, 18167, 18194, 22175, 22347 Servicebok finns med inskrivna service men saknar verkstadsstämpel, senast 2024-07-25. Kamrem utförd vid (mil):: 18167 (Se bild) Datum Kamremsbyte: 2019-01-09
Textile: Full leather
Tax fee (yearly): 3084 SEK
Max pull weight: 995 kg
CO2-emission (diesel): 149 g/km
Tax weight: 1 920 kg
Max trailer weight: 1 800 kg
XC60 D3 AWD
2012
Avtagbar dragkrok
Sätesvärme bak
Volvo On Call
Xenon-ljus