Объявление Продам кроссовера Volvo XC40 с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/14
Volvo
XC40
2021
2021-04-01
66 600 км
456 кг
1 834 кг
2 290 кг
7213959
2024-08-06 10:03
2024-08-08 20:28
Количество дверей:
5
4,425 м × 1,873 м × 1,632 м
129 л.с. (95 кВт)
2026-04-30
черный
Stenskott vindruta i synfält. Spår efter tidigare dekor. Fåtal lackskador. Flertal stenskott och repor.
Invändigt några repor, fläckar och märken.
Previous owners: 2
License number: XEE19L
Service history: Service utförd vid följande mil: 1836, 3599, 5997 senast 2024-02-29
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 210 kg
Tax weight: 1 830 kg
Max trailer weight: 1 800 kg
T4 FWD Twin Engine
2021
Electric/Petrol
Eldriven baklucka
Lastskydd/lastnät
Rattvärme
Sätesvärme bak
Volvo On Call
PercentIconDeductible VATEcoIconEco-friendly car