Объявление Продам кроссовера Volvo XC40 с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/13
Volvo
XC40
2022
2021-10-14
60970 км
471 кг
1759 кг
2230 кг
11 июл. 2024 г.
7210273
2024-07-10 11:30
2024-07-14 20:04
4.425 м × 1.873 м × 1.632 м
197 л.с. (145 кВт)
PTO:
2024-10-31
Bromsbelägg bak, slitna. Bromsskivor bak är slitna. Kraftiga bromsvibrationer.
Fåtal stenskott, dörruppslag, repor och lackskador.
Invändigt några repor, fläckar och märken.
Service inom kort.
License number: FKX78D
Service history: Ingen serivcedokumentation tillgänglig
Service book: Missing
Collision warranty: 2024-10-13 (The information is preliminary, for definite information please contact an authorized workshop)
Tax fee (yearly): 7170 SEK
Max pull weight: 1 270 kg
CO2-emission (petrol): 155 g/km
Tax weight: 1 750 kg
Max trailer weight: 2 100 kg
färg: Silver
B4 FWD
2022
Eldriven baklucka
Infällbar dragkrok
Rattvärme
Volvo On Call
PercentIconDeductible VAT