Объявление Продам кроссовера Volkswagen ID.4 с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/15
Volkswagen
ID.4
2021
2021-06-30
62 360 км
483 кг
2 177 кг
2 660 кг
7213739
2024-08-06 06:00
2024-08-11 20:35
4,584 м × 1,852 м × 1,603 м
Подушка безопасности:
2026-06-30
серый
Fåtal bucklor, stenskott, dörruppslag och repor.
Invändigt några repor, fläckar och märken. Fåtal fläckar, bucklor och skav i lastutrymme.
Krängningshämmarstag fram höger glapp. Missljud framvagn ej lokaliserat.
License number: XYG39F
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 4015 mil. Senast utförd 2023-06-16
Textile: Partial leather
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 840 kg
Tax weight: 2 170 kg
Max trailer weight: 1 000 kg
77kWh
2021
Infällbar dragkrok
Rattvärme
PercentIconDeductible VATCertifiedIconKvdcar CertifiedEcoIconEco-friendly car