Объявление Продам кроссовера Toyota RAV4 с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/15
Toyota
RAV4
2022
2022-06-29
43740 км
508 кг
2002 кг
2510 кг
7210658
2024-07-11 16:59
2024-07-16 20:27
4.6 м × 1.855 м × 1.685 м
Тип привода:
полный привод
185 л.с. (136 кВт)
Подушка безопасности:
Полный привод:
2025-06-30
серый
Fåtal bucklor/dörruppslag och lackskador. Flertal repor. Kaross, några spruckna/skadade plastdetaljer. Bristfällig fastsättning av laddluckan.
Invändigt några repor, fläckar och märken.
Däcktrycksövervakningslampa lyser. Släpvagnskontakt lock saknas.
License number: CZG84G
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 1658 och 2883 mil. Senast utförd 2023-09-27
New car warranty: 2025-06-28 / 100 000 km (The information is preliminary, for definite information please contact an authorized workshop)
Collision warranty: 2025-06-28 (The information is preliminary, for definite information please contact an authorized workshop)
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 990 kg
Tax weight: 2 000 kg
Max trailer weight: 1 500 kg
2.5 Plug-in Hybrid AWD
2022
Electric/Petrol
Eldriven baklucka
Elstol förarplats
Rattvärme
Sätesvärme bak
PercentIconDeductible VATEcoIconEco-friendly car