Объявление Продам кроссовера MG EHS с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/16
MG
EHS
2021
2021-10-08
33770 км
384 кг
1812 кг
2196 кг
1 июл. 2024 г.
7209608
2024-07-08 17:57
2024-07-10 20:31
4.574 м × 1.876 м × 1.685 м
162 л.с. (119 кВт)
2025-05-31
красный
Stenskott vindruta i synfält. Fåtal lackskador, Flertal stenskott
Lukt från rök. Invändigt några repor, fläckar och märken. Inredningsdetalj saknas fram.
Previous owners: 4
License number: DHE23J
Service history: Service utförd vid följande mil: 1189 senast 2022-07-22
Textile: Full leather
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 304 kg
Tax weight: 1 810 kg
1.5T PHEV
2021
Electric/Petrol
Dödavinkelvarnare
Elstol förarplats
Smartphone integration
PercentIconDeductible VATCertifiedIconKvdcar CertifiedEcoIconEco-friendly car