Объявление Продам кроссовера Hyundai Tucson с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/15
Hyundai
Tucson
2017
2021-07-08
126840 км
490 кг
1630 кг
2120 кг
16 мая 2024 г.
7205262
2024-05-16 12:55
2024-05-21 19:14
4.475 м × 1.85 м × 1.645 м
177 л.с. (130 кВт)
Колесная формула:
4x2
Подушка безопасности:
PTO:
2025-02-28
серый
Vibrerar vid inbromsning. Handbroms tar högt upp.
Flertal lackskador, bucklor/dörruppslag
Invändigt några repor, fläckar och märken.
Spricka vindruta utanför synfält. Övre bromsljus LED, en eller flera dioder ur funktion. Öppningsbart panoramatak, kärvar.Mögel på vindskydd till panoramataket.
License number: CLU22M
Service history: Service utförd vid följande mil: 1089, 1528, 2991, 4586, 8912 senast 2021-05-03
Service book: Loose papers
Tax fee (yearly): 1636 SEK
Max pull weight: 1 380 kg
CO2-emission (petrol): 169 g/km
Tax weight: 1 630 kg
Max trailer weight: 1 900 kg
Sold in sweden: No
1.6 T-GDI 2WD
2017
Öppningsbart panoramatak