Объявление Продам кроссовера Hyundai Kona с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/18
Hyundai
Kona
2021
2021-09-08
42080 км
370 кг
1650 кг
2020 кг
11 июл. 2024 г.
7211960
2024-07-16 17:34
2024-07-21 19:02
Количество дверей:
5
4.205 м × 1.8 м × 1.57 м
136 л.с. (100 кВт)
2024-09-30
черный
Fåtal bucklor/dörruppslag och lackskador. Flertal repor. Bilen är matt i lacken.
Invändigt några repor, fläckar och märken.
Service inom kort, Spricka vindruta utanför synfält.
Previous owners: 2
License number: OOY84P
Service history: Service utförd vid följande mil: 1107, 2564 senast 2023-08-01
Textile: Partial leather
Collision warranty: 2024-09-07 (The information is preliminary, for definite information please contact an authorized workshop)
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 480 kg
Tax weight: 1 650 kg
Electric Standard Range 39kWh
2021
Dödavinkelvarnare
Rattvärme
Smartphone integration
PercentIconDeductible VATEcoIconEco-friendly car