Объявление Продам кроссовера DS DS7 Crossback с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/19
DS
DS7 Crossback
2021
2021-08-05
35 970 км
486 кг
1 864 кг
2 350 кг
7214348
2024-08-14 18:20
2024-08-19 20:26
4,595 м × 1,895 м × 1,631 м
181 л.с. (133 кВт)
2026-08-31
серый
Vibrerar vid inbromsning. Missljud vid inbromsning.
Små sprickor i blinkersglas på vänster sida, Små sprickor i blinkersglas på höger sida, Fåtal lackskador, bucklor och stenskott.
Invändigt några repor, fläckar och märken.
Spricka vindruta utanför synfält. Torkarblad utslitna fram. Bilen drar snett. Missljud framvagn ej lokaliserat. Vänster blinkers ur funktion.
Previous owners: 2
License number: APP23M
Service history: Service utförd vid följande mil: 1304, 2673, senast 2023-10-20
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 150 kg
Tax weight: 1 860 kg
DS7 Crossback E-Tense PHEV
2021
Electric/Petrol
Smartphone integration
PercentIconDeductible VATEcoIconEco-friendly car