Объявление Продам хэтчбек Toyota Corolla 1.8 Hybrid с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/11
Toyota
Corolla 1.8 Hybrid
хэтчбек
2019
2019-04-04
102 810 км
376 кг
1 444 кг
1 820 кг
7220720
2024-10-03 13:32
2024-10-08 21:08
Количество дверей:
5
4,37 м × 1,79 м × 1,435 м
98 л.с. (72.03 кВт)
электро/бензин
2025-06-30
белый
Bromsbelägg fram, slitna.
Flertal lackskador, bucklor/dörruppslag och stenskott, Flertal rostangrepp, Kaross, några spruckna/skadade plastdetaljer
Invändigt några repor, fläckar och märken. Sliten inredning.
Elhiss vänster fram, kärvar. Däcktrycksövervakningslampa lyser.
License number: JDN78W
Manufacture month: helmikuu 2019
Service history: Service utförd vid följande mil: 4946, 6707, 8439 senast 2023-08-30
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 680 kg
CO2-emission (petrol): 76 g/km
Tax weight: 1 440 kg
Max trailer weight: 750 kg
1.8 Hybrid 5dr
2019
Electric/Petrol
PercentIconDeductible VAT