Объявление Продам хэтчбек Toyota Aygo с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/10
Toyota
Aygo
хэтчбек
2012
2012-04-18
91560 км
264 кг
926 кг
1190 кг
7211101
2024-07-04 10:56
2024-07-14 20:26
3.43 м × 1.615 м × 1.465 м
68 л.с. (49.98 кВт)
CD
PTO:
2025-07-31
серебристый, металлик
Flertal stenskott, dörruppslag och lackskador.
Invändigt flertal repor, fläckar och märken.
ENGINE AND GEARBOX:
Mindre oljefukt. Missljud rem. Låter lite om Drivknuten vid fullsatt utslag vid körning
Fjärrlåset osäker funktion.
Previous owners: 6
License number: KBB176
Manufacture month: marzec 2012
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 969 och 2418 mil. Senast utförd 2014-04-07
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 2 310 kg
CO2-emission (petrol): 104 g/km
Tax weight: 920 kg
färg: Silver
1.0 VVT-i 5dr 68hk
2012
Rattväxel/paddlar