Объявление Продам хэтчбек Ford Focus с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/30
Количество дверей:
5
4.45 м × 1.84 м × 1.46 м
125 л.с. (92 кВт)
бензин
красный
Repor, lacksläpp och bucklor förekommer Service:Service har genomförts de senaste 12 månaderna i egen regiServicebok:Ja, se bilder
Dragkrok: Kula
Ant. passagerare: 4
Antal nycklar: 2
Fordonsstatus: Påställd
Senaste godkända besiktning: 20240223
Besiktigad till och med: 20250430
Årsskatt: 976 kr
Årskatt betald t o m: 20250430
Fordonskategori EU: M1
Mönsterdjup: 6 mm
Max släpvagnsvikt: 1200 kg
Sommardäck