Объявление Продам универсала Volvo V90 с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/11
Volvo
V90
универсал
2018
2017-06-21
179460 км
427 кг
1833 кг
2260 кг
7212543
2024-07-25 18:03
2024-07-30 21:02
4.936 м × 1.879 м × 1.442 м
150 л.с. (110 кВт)
2024-11-30
белый
Bromsskivor fram och bak är slitna.
Flertal stenskott och repor. Fåtal lackskador. Fåtal rostangrepp. Fåtal bucklor/dörruppslag.
Klädsel smutsig, fram och bak. Invändigt flertal repor, fläckar och märken. Dålig lukt i bilen. Spår av pälsdjur, päls/lukt. Insynsskydd medföljer ej.
ENGINE AND GEARBOX:
Missljud från drivrem.
Fjärrlås, ena nyckelns fjärrlås ur funktion.
Previous owners: 3
License number: JDB851
Manufacture month: maj 2017
Service history: Service utförd vid följande mil: 2091, 4763, 7137, 10124, 17783 senast 2024-05-30
Tax fee (yearly): 1520 SEK
Max pull weight: 1 240 kg
CO2-emission (diesel): 119 g/km
Tax weight: 1 830 kg
Max trailer weight: 1 800 kg
D3
2018
Lastskydd/lastnät
Rattvärme
Sätesvärme bak
Volvo On Call
Xenon-ljus