Объявление Продам универсала Mercedes-Benz S-Klass с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/13
Mercedes-Benz
S-Klass
универсал
2009
2013-11-22
96790 км
595 кг
1955 кг
2550 кг
7212242
2024-08-09 17:55
2024-08-12 21:21
Длина - 5.12 м, ширина - 1.871 м
279 л.с. (205 кВт)
CD
Люк:
2025-04-30
черный
Dålig linjepassning, Spricka i vindruta, Stenskott vindruta utanför synfält. Bilen är delvis omlackerad, med bitvis dåligt utfört arbete, Flertal stenskott, dörruppslag, bucklor och repor, Fåtal rostangrepp
Backkamera ur funktion
Previous owners: 3
License number: EHG439
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 2309, 5056 och 7145 mil. Senast utförd 2013-10-15
Textile: Full leather
Tax fee (yearly): 2010 SEK
Max pull weight: 950 kg
CO2-emission (petrol): 186 g/km
Tax weight: 1 950 kg
Sold in sweden: No
S 400 Blue Hybrid W221
2009
Electric/Petrol
Dödavinkelvarnare
Eldriven baklucka
Elstol förarplats
Elstol med minnesfunktion förarplats
Elstol minnesfunktion passagerarplats
Elstol passagerarplats
Massage i förarstol
Massage i passargerarstol
Nyckelfri upplåsning av dörrar
Rattväxel/paddlar
Sätesvärme bak
Ventilerade framsäten
Xenon-ljus