Объявление Продам микроавтобус фургон Nissan NV300 с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/12
Nissan
NV300
микроавтобус фургон
2019
2019-05-27
66 320 км
Количество мест:
3
1 039 кг
1 941 кг
2 980 кг
7215012
2024-08-18 22:34
2024-08-21 20:24
4,999 м × 1,956 м × 1,951 м
125 л.с. (92 кВт)
2025-08-31
коричневый
Vibrerar vid inbromsning. Bromsskivor fram rostskadade, bör bytas
Skada på stötfångaren fram, Stenskott vindruta i synfält. Stötfångare bak reflex skadad. Flertal rostangrepp, Flertal rostangrepp, stenskott, dörruppslag, bucklor och repor
Invändigt flertal repor, fläckar och märken.
Servicelampa lyser. Torkarblad utslitna fram. Ratt står snett. Hjulvibrationer. Spricka vindruta i synfält. Styrled vänster yttre, glapp. Missljud fjäderbenslagringar fram
License number: DET96A
Manufacture month: kwiecień 2019
Service history: Service utförd vid följande mil: 2160, 4442 senast 2022-09-29
Number of keys: 1
Tax fee (yearly): 3673 SEK
Max pull weight: 750 kg
CO2-emission (diesel): 155 g/km
Tax weight: 2 980 kg
1.6 dCi
2019
PercentIconDeductible VAT