Объявление Продам легковой фургон Citroen Berlingo с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/69
Citroen
Berlingo
легковой фургон
2009
2009-03-12
107 920 км
Количество мест:
965 кг
1 050 кг
2 015 кг
Швеция Karlstad6609 км от вас
20 нояб. 2024 г.
2278534
2024-11-26 13:54
4,38 м × 1,81 м × 1,801 м
Размеры кузова:
Длина - 1,8 м
89.73 л.с. (65.95 кВт)
дизель
Тормоза
ABS:
Центральный замок:
2025-02-28
серебристый
Observera!
Reparationsobjekt, kan ha fler fel än vi känner till / Needs to be repaired/mendedKända anmärkningar och fel:Fel på centrallås, framdörrar går att låsa från bakdörrarna men låser ej upp
Dörrlås på förardörr fungerar inte efter inbrottsförsök
Fjärrnyckel är trasig, se bilder
Bucklor och slitage förekommerService:Se kommentar om serviceKommentar om service:1 ägare sedan ny, servad årligen
Servicelampa lyser, dags för service
Fordonsår hämtat från Transportstyrelsen: 2009
Ant. passagerare: 2
Dragkrok: Kula
Skatt/årsavgift: 3655 kr
Årskatt betald t o m: 20241130
Fordonsstatus: Avställd
Senaste godkända besiktning: 20231214
Besiktigad till och med: 20250228
Fordonskategori EU: N1
Max släpvagnsvikt: 1050 kg
Sommardäck
Vinterdäck
Elhissar