Объявление Продам кроссовера Volvo XC60 с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/19
Volvo
XC60
2020
2019-12-19
62 450 км
461 кг
2 199 кг
2 660 кг
7212988
2024-08-14 18:08
2024-08-19 20:28
Количество дверей:
5
4,688 м × 1,902 м × 1,641 м
Тип привода:
полный привод
303 л.с. (223 кВт)
Полный привод:
2024-12-31
серебристый, металлик
Fåtal bucklor, stenskott och repor.
Panel insida baklucka, repor. Invändigt några repor, fläckar och märken. Klädsel ytligt slitage fram vänster.
Previous owners: 2
License number: CSL95W
Manufacture month: October 2019
Service history: Service utförd vid följande mil: 2527, 4297, 5812, senast 2024-04-10
Textile: Partial leather
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 840 kg
Tax weight: 2 190 kg
Max trailer weight: 2 100 kg
färg: Silver
XC60 T8 AWD Recharge
2020
Electric/Petrol
Sätesvärme bak
Volvo On Call
Dödavinkelvarnare
Eldriven baklucka
Elstol med minnesfunktion förarplats
Kurvljus
Rattvärme
Harman Kardon Premium Sound Subwoofer
Intellisafe Surround BLIS
Smartphone Integration
PercentIconDeductible VATCertifiedIconKvdcar CertifiedEcoIconEco-friendly car