Объявление Продам кроссовера Nissan Qashqai с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/15
Nissan
Qashqai
2017
2017-03-24
95 300 км
385 кг
1 475 кг
1 860 кг
7214828
2024-08-13 12:33
2024-08-18 18:32
Количество дверей:
4
4,38 м × 1,806 м × 1,624 м
116 л.с. (85 кВт)
Расход топлива:
5,6 л/100км
PTO:
2025-10-31
серый, металлик
Fåtal lackskador, Några stenskott, dörruppslag och repor.
Invändigt några repor, fläckar och märken.
Missljud framvagn ej lokaliserat.
Previous owners: 4
License number: KXP679
Manufacture month: jaanuar 2017
Service history: Service utförd vid följande mil: 720. 2133, 4141, 5843 och 8143 mil, senast 2024-07-26
Textile: Läder/Alcantara
Tax fee (yearly): 756 SEK
Max pull weight: 1 640 kg
CO2-emission (petrol): 129 g/km
Tax weight: 1 470 kg
1.2
2017
Elstol med minnesfunktion förarplats
Eluppvärmd vindruta
Panoramatak
360 kamera