Объявление Продам кроссовера KIA Soul с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/12
KIA
Soul
2011
2012-03-23
198 920 км
435 кг
1 345 кг
1 780 кг
7214579
2024-08-15 20:58
2024-08-21 19:03
4,205 м × 1,785 м × 1,61 м
128 л.с. (94 кВт)
Объем:
1 600 см³
Расход топлива:
5,2 л/100км
2024-11-30
серебристый
Vibrerar vid inbromsning. Bromsskivor fram är slitna, behöver bytas
Flertal rostangrepp, lackskador, bucklor, stenskott och repor. Bilen är delvis omlackerad, med bitvis dåligt utfört arbete, Kaross, några spruckna/skadade plastdetaljer
Invändigt några repor, fläckar och märken.Insynsskydd medföljer ej
Servicehistorik bristfällig. Missljud bakvagn ej lokaliserat. Missljud framvagn ej lokaliserat.
Previous owners: 6
License number: MPZ104
Manufacture month: październik 2010
Service history: Service utförd vid följande mil: 2020, 4010, 18003, 19132 Servicehistorik bristfällig. senast 2024-02-26
Tax fee (yearly): 2458 SEK
Max pull weight: 1 720 kg
CO2-emission (diesel): 137 g/km
Tax weight: 1 340 kg
Max trailer weight: 1 300 kg
färg: Silver
1.6 CRDi
2011
Avtagbar dragkrok