Объявление Продам эвакуатор DAF 45 с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/48
Длина - 8.45 м, ширина - 2.38 м
Cummins
224 л.с. (165 кВт)
дизель
Первая ось:
245/70R17,5
Задняя ось:
245/70R17,5
Спойлера:
2025-05-31
красный
Längd: 8450
Höjd: mm
Senaste besiktning: 2024-05-15
Fordonsslag: Lastbil
Axelavstånd 1: 4300
Kreditköp: Nej
Leasing: Nej
Bärgningsbil
Mått & vikt
Mönsterdjup däck
3,3 4,3 5,2 5,6 mm
Utrustning
Bärgningsflak 2 lastare
Fast framstam
möjligt köra långa fordon då framstam ej sitter på flaket
Dubbla winchar med brytblock och brytrulle
8 blixtljus led
Ledramp fram
Blixtljus ramp på taket
Dragkrok 50 kula
Aluminium skåp
Värme I skåp höger sida
Startkablar
12v och 24v uttag och luft uttag
Hydrauliska stödben
Åkerström fjärrkontroll med ny handenhet 2023
Laddare i hytt med extra batteri
Luftfjädring bak
Handböcker och instruktionsbok enligt bild
Högt luftintag
6st led arbetsbelysning
Diff spärr
Luftfjädrad komfortstol med värme
El fönsterhissar
El speglar
Justerbar ratt
Säljarens kommentar
Servad i egen regi. Fungerande bil i bra skick utan kända fel
Övriga upplysningar
Rost repor
bucklor och lackskador förekommer