» Bännerireklaam

Bännerireklaam

Bännerireklaami avaldamine Autoline'i portaalis on hea võimalus tõsta kaupade ja teenuste läbimüüki ning suurendada nii tuntud ettevõtte kui ka uue kaubamärgi kuulsust, samuti võimaldab see meelitada võtmekülastajaid teie veebisaidile.
Bänneri paigutamiseks peate valima sobiva koha ja meie hoolitseme ülejäänu eest – disain ja bänneri loomine on hinna sees!
Iga päev külastab Autoline'i rohkem kui 120 000 kasutajat, kes võivad saada teie klientideks!


Mis on bänner?
Bänner on graafiline element, mis võib sisaldada logo või teie ettevõte masinate fotot ja viidata teie veebisaidile või teie kuulutusele Autoline'i portaalis.
Meie bännerite näidised

Bänneri paigutamine kategooriatesse

Soovitatav on paigutada teatud tüüpi masinate müüjate või teatud teenuste pakkujate bännerireklaam portaali vastavatesse jaotistesse. Näiteks, kui teie ettevõte tegeleb veokite müügiga, sobib teile kõige paremini jaotis „Veoautode müük“, kuna just seda jaotist külastavad inimesed, kes soovivad osta veoautosid ja nad näevad tingimata teie bännerit.

Bänneri paigutamine avalehele

Bännerireklaami paigutamine avalehele hõlmab laia külastajate ringi ja sobib rohkem üldiste teenuste reklaamimiseks. Näiteks, kui teie ettevõte osutab liisinguteenuseid, pakub teie bänner huvi 90% avalehe külastajatest. Samuti sobib bänneri paigutamine avalehele suurepäraselt siis, kui teie ettevõte alles siseneb turule ja te soovite suurendada kaubamärgi või pakutavate teenuste tuntust.
Linemedia
Kontaktid:
tel: +371 24 870 114
Tööaeg: Mon. - Fri. 9.00 - 18.00
Saada sõnum
captcha
Teie sõnum on saadetud. Täname.
Meie operaatorid võtavad teiega peagi ühendust
Klõpsates nõustute meie privaatsuspoliitikaga ja kasutustingimustega.